הוספת הודעה חדשה
  • · שילוב חומרים

(יוסי)

היי..יש לי יריעה שהתנפחה שהסרתי..גיליתי כמובן מים מתחת.. חיכית 48 שעות בינתיים מעוניין לאטום את השטח עם מסטיגום 10 ומעליו 2 שכבות מונופלקס ננו האם אפשרי? בעייתי ? מצורף תמונות

• · שילוב חומרים

(יוסי)

גבי היי הסרתי יריעה שהתנפחה עם מים מתחת חיכיתי בינתיים 48 שעות מעוניין לאטום את האיזור ללא יריעות עם מסטיגום 10 ומעליו מונופלקס ננו..האם אפשרי?

• · איטום לאחר הסרת יריעה

(גיורא)

מסטיגום לא יתאים כי הוא נוזלי מדי ולא יצליח לאטום את המדרגה בהיקף שם צריך חומר יותר צמיג.אם אתה הולך על חומר משחתי ביטומני אז עדיף כבר מהחומרים שמגיעים  בטקסטורה סמיכה כמו שפכטל. שמות מותג למשל סיקה איגולפלקס 201, בורניט, נפופלקס, A12 ועוד. בכל מקרה חומרים אלה עדיפים על המסטיגום גם מבחינת כמות העבודה הפחותה וגם העובדה שאין צורך בפריימר ייעודי- החומר עצמו מדולל במים משמש פריימר.

מה שכן ,חומרים ביטומנים משחתיים אינם עמידים בקרינת שמש לכן בקיץ יש לבצע שכבת מגן כלשהי

בברכה, גיורא

• · שילוב מסטיגום מונופלקס

(יוסי) → אתה נמצא כאן

גיורא הכוונה לאטום עם מונופלקס ננו השאלה אם מתחת למונופלקס למרוח מסטיגום לעיבוי האיטום

• · שילוב חומר היברידי עם ביטומני

(גיורא)

אין לי ניסיון עם המותג הזה של חומר איטום משחתי היברידי,                                                                                            אבל בעיקרון לכל עבודה צריך שיהיה מפרט טכני  מסודר על פי הנחיות היצרן , כך שלשילוב החומרים האלה שמיוצרים על ידי  יצרנים שונים בודאי אין.. . 

מה שכן,תצטרך בכל מקרה מסטיק איטום כדי לאטום את המדרגה בהיקף-חומר נוזלי לא יספיק.

לי אישית מוכר רק מפרט טכני אחד שיכול לשלב מסטיק עם חומר איטום עמיד קרינה, והוא מערכת איטום פוליאוריתאנית על בסיס ממיסים כשחומר האיטום העיקרי הוא פוליאוריתאן נוזלי (מותגים כגון מאריס 250, פוליסיל, היפרדסמו וכדומה) על בסיס אחד הפריימרים של היצרן כשבין השכבות או לאחר הפריימר מבצעים "רולקה" באמצעות מסטיק פוליאוריתאני (מותגים כגון סיקה פלקס ואחרים).

בברכה, גיורא

.

לדעתי

« חזרה לפורום
האתר בשיפוץ

אתר איטומן הוותיק נמצא בעיצומם של תהליכי שדרוג אשר יתרחשו במספר פעימות.

נשמח לקבל הערות והמלצות.

תודה וגלישה נעימה !

משהו לא ברור?

אנא שאל בפורום ונשמח לעזור.

הפתרון לעובש

צבע מקצועי מהפכני נגד עובש ופטריות. אינו מכיל רעלנים וידידותי לסביבה.

מוצרי זיפקס

טכנולוגיית האיטום הייחודית של זיפקס נועדה לאיטום כל משטח בטון.

דילוג לתוכן